28/09/2020

Τα ματς της Πέμπτης – Τι δείχνει η τηλεόραση

Ο αγώνας μπάσκετ του Παναθηναϊκού κόντρα στον Ερυθρό Αστέρα, για την πρεμιέρα της Euroleague και τα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής των ομίλων του Europa League, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

05:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τζόρνταν Τόμπσον – Τάρο Ντάνιελ 2019 ATP World Tour 500 τένις

06:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τζόρνταν Τόμπσον – Τάρο Ντάνιελ 2019 ATP World Tour 500 τένις

07:00 COSMOTE SPORT 6 HD Λόιντ Χάρις – Τζον Μίλμαν 2019 ATP World Tour 500 τένις

09:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νταβίντ Γκοφάν – Ντένις Σαποβάλοφ 2019 ATP World Tour 500 τένις        

11:00 COSMOTE SPORT 6 HD Χίον Τσουνγκ – Μάριν Τσίλιτς 2019 ATP World Tour 500 τένις

11:30 COSMOTE SPORT 7 HD Νικολόζ Μπασιλασβίλι – Στέφανος Τσιτσιπάς 2019 ATP World Tour 500 τένις

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φέλιξ Οζέρ- Αλιασίμ – Αλεξάντερ Ζβέρεφ 2019 ATP World Tour 500 τένις

16:00 Eurosport 1 Γύρος της Κροατίας Ποδηλασία

16:30 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 7η Ημέρα στίβος

17:50 COSMOTE SPORT 8 HD Αστάνα – Παρτιζάν UEFA Europa League ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Μπασακσεχίρ – Γκλάντμπαχ UEFA Europa League ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Φέγενορντ – Πόρτο UEFA Europa League ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Σεντ Ετιέν – Βόλφσμπουργκ UEFA Europa League ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 8 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Εσπανιόλ UEFA Europa League ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Μπεσίκτας – Γουλβς UEFA Europa League ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 6 HD ΒΑΚ Πέλετς – Ρόμα UEFA Europa League ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Γιανγκ Μπόις – Ρέιντζερς UEFA Europa League ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Άλκμααρ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ UEFA Europa League ποδόσφαιρο

20:30 Novasports 4HD Χίμκι – Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague μπάσκετ

21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ερυθρός Αστέρας EuroLeague μπάσκετ

21:30 Novasports 3HD Μπάγερν Μονάχου – Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Λάτσιο – Ρεν UEFA Europa League ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Βιτόρια – Άιντραχτ Φρανκφούρτης UEFA Europa League ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD   Τράμπζονσπορ – Βασιλεία UEFA Europa League ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλμε – Κοπεγχάγη UEFA Europa League ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρόζενμποργκ – Αϊντχόφεν UEFA Europa League ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Κρασνοντάρ – Χετάφε UEFA Europa League ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άρσεναλ – Σταντάρ Λιέγης UEFA Europa League ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλη – ΑΠΟΕΛ UEFA Europa League ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Φενέρμπαχτσε EuroLeague μπάσκετ